Top 3 wielkanocne automaty wideo do grania

automaty wideo do grania

Każde święto, oprócz konotacji religijnej, oprócz radości, ma również dni wolne, które narzuca prawo, lub otrzymane prezenty. Wszystkie te okazje są wyposażone w kilka symboli, elementów, które od razu przeniosą Cię w okres świąteczny i wiele dla Twoich bliskich na hobby.

Z okazji tegorocznych Świąt Wielkanocnych mamy dla Was 3 rekomendacje dla Głupców, które wprowadzą Was w świąteczny klimat. Oto one, ale także jakie mają funkcje!

Lady Fruits 40 Wielkanoc (Przemysł Amatic)

Video Slot Lady Fruit 40 Easter od dostawcy Amatic Industries zostanie wydany w 2021 roku. Umożliwia postawienie stawki od 0,01 do 100 kredytów, co oznacza, że jest dostępna dla każdej kieszeni.

Lady Fruits 40 Easter ma dziki symbol, który pojawia się tylko na środkowych bębnach i może zastąpić inną ikonę, ale nie tę ze scatterami. Może się rozszerzyć, aby całkowicie zakryć rolkę, na której się znajdują.

W grze występują dwa symbole rozproszenia: niebieskie jajko z czerwonym spodem i żółte jajko z fioletowym spodem. Mają różne wartości płatności i mogą pojawiać się w dowolnym miejscu w sieci.

Mammoth Chase – wydanie wielkanocne (gry Kalamba)

automaty wideo do grania

Przy RTP na poziomie 96,94% i dużej zmienności, Mammoth Chase Easter Edition został właśnie wypuszczony przez dostawcę Kalamba Games. Automat wideo ma format zakładów 6×4 CI 4096, a płatności dokonywane są od lewej do prawej. Grzech ten wiąże się z wieloma przyjemnymi niespodziankami, które zwiększają Twoje szanse na wygraną.

Symbol bonusu aktywuje serię darmowych spinów, które występują od 8 do 20 rund w Mammut Chase Easter Edition. Jeśli będziesz miał szczęście trafić na bębny i 2 inne ikony tego typu w tym samym czasie podczas funkcji x3. W grze podstawowej dzikim symbolem jest diament, który może zastąpić każdy inny symbol z wyjątkiem specjalnych.

Bogactwo w króliczej norze (graj i idź)

automaty wideo do grania

W 2020 roku dostawca Play’n Go wprowadził na rynek sztuczkę Rabbit Hole Riches Online, która inspirowana jest Alicją w Krainie Czarów, ale jest idealnym wyborem na Wielkanoc. Odrobina magii w czasie wakacji jest mile widziana, prawda? Automat wideo jest spektakularny z graficznego, ale także technicznego punktu widzenia.

Gra Rabbit Hole Riches ma świetny design z mnóstwem efektów audio-wideo z niezwykle interesującymi szczegółami. Przy odrobinie szczęścia, 3 symbole scatter pojawią się w tej samej rotacji, która uruchomi funkcję bonusową. Po aktywacji będziesz miał do wyboru 4 portale, każdy z nich to interaktywna mini-gra, niezwykle interesująca i pożyteczna. Ze wszystkich czterech możesz otrzymać darmowe spiny, mnożniki, powtórki lub natychmiastowe nagrody.

Bez względu na to, jaką grę wybierzesz, graj odpowiedzialnie i ciesz się doświadczeniami, jakie masz!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *