Popularne automaty do gier, które warto sprawdzić w 2014 roku

Sektor automatów do gier

Sektor automatów do gier rozwija się w niesamowitym tempie. Co roku powstają tysiące nowych gier. Daje to nawet po kilka premier dziennie, więc nie ma mowy, aby przeciętny gracz mógł to sprawić. To wszystko sprawia, że standardowemu użytkownikowi National Casino mogą umknąć interesujące nawet hity, które zyskały poważanie zarówno ekspertów, jak i samych graczy. Dlatego w niniejszym artykule przedstawione zostaną popularne automaty, które warto nadrobić w 2024 roku, aby być na bieżąco z aktualnymi trendami.

Alchemist Bonanza

To bardzo przyjemny, kolorowy automat od BGaming, który przykuwa uwagę przepięknym wykonaniem. Twórcy postawili tutaj na innowacyjną rozgrywkę. Dlatego gracz korzysta z ekranu losującego o formacie 6X5, który nie losuje wygranych na standardowych zasadach. W tym przypadku liczą się symbole na całym ekranie, co znacząco wpływa na dynamikę rozgrywki.

Podczas zabawy można natrafić także na takie atrakcje jak Scatter, mnożnik (aż do 100X), darmowe spiny. Tę ostatnią można także wykupić z opcją „Buy Bonus”. To idealne rozwiązanie dla kogoś, kto się spieszy i chciałby się jak najszybciej sprawdzić, czy fortuna mu tym razem dopisze.

Wolf Fang  – Snowfall

Sektor automatów do gier

To jeden z największych hitów Spinomental z ostatnich lat. Gra zaproponowała swoim użytkownikom standardowy RTP na poziomie 95%, a także do bólu standardową rozgrywkę. Ogromnym plusem jest tutejsza oprawa wizualna, z wykorzystaniem pięknie narysowanych dzikich zwierząt. Format automatu to 5X3, z 30 liniami wypłacającymi. Podczas zabawy można natrafić na takie atrakcje jak Wild, darmowe spiny. Twórcy dodali do gry też opcje Bonus Buy.

Wolf Fang to idealny dowód na to, że dzisiejsze gry wcale nie muszą być niesamowicie rozbudowane. Wystarczy, że zapewniają graczom możliwość regularnych i satysfakcjonujących trafień.

Wild Cash x9990

To kolejny ogromny hit od BGaming. Ta nowoczesna owocówka wykorzystuje klasyczny motyw i wprowadza kilka interesujących nowości, które znacząco wpływają na dynamikę zabawy. Slot ma wysoki RTP na poziomie 96,01% i losuje symbole na ekranie o formacie 5X3. Wygrane formują się na klasycznych 10 liniach i gdyby na tym poprzestać, to Wild Cash x9990 byłby standardową owocówką.

Twórcy jednak zdecydowali się na urozmaicenie zabawy. Na ekranie pojawiają się też trzy symbole Wild Cash, które są Scatterami i mogą uruchomić rundę bonusową. Jeżeli zostanie włączona przez cztery lub pięć symboli, wdrożony zostanie mnożnik x3 lub 10x. Następnie uruchomiony zostaje złoty slot o formacie 3X1, na którym losują się liczby o losowym mnożniku od 5x do 999x, co odpowiada zakładowi, który uruchomił bonus. W ten sposób rozgrywka zawsze może zakończyć się w całkowicie nieoczekiwany sposób, a gracz wie, że zawsze może zdarzyć się coś nieoczekiwanego.

Royal Joker Hold and Win

Sektor automatów do gier

Ten automat od Playson podbił wiele list przebojów w 2023 roku. Co ciekawe, na początku w ogóle nie wyróżnia się niczym szczególnym. Twórcy z Playson postawili na prostotę. Format gry to standardowe 3×3 z 5 liniami wypłacającymi. Symbolami są owoce oraz standardowe ikony typu BAR. Dodatkowo mogą pojawiać się tytułowe jokery, symbol bonus oraz ikony związane z czterema jackpotami. Całkiem sporo jak na klasyk z 9 pozycjami na ekranie, prawda?

To wszystko przekłada się na niezwykle dynamiczną zabawę z mnożnikami, bonusem i możliwością trafiania jackpotów. Zdecydowanie warto sprawdzić ten automat, chociażby po to, żeby się pozytywnie zaskoczyć.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *