Zakłady na żywo: wskazówki strategiczne i lepsze strony do obstawiania zakładów na żywo

Zakłady na żywo

Chociaż jest to bardzo popularny format wśród obstawiających, zakłady na żywo (na żywo lub w czasie rzeczywistym) to stosunkowo nowy rodzaj zakładów sportowych.

To dzięki rozwojowi zakładów bukmacherskich i upowszechnieniu zakładów mobilnych tryb ten stawał się coraz bardziej popularny.

Czy będzie to najodpowiedniejszy sposób obstawiania? W tym artykule przedstawiamy zalety zakładów na żywo, najlepsze strategie rynkowe, rynki i bukmacherów.

Ogólnie rzecz biorąc, możemy powiedzieć, że jeśli wiesz, co robisz, rynki zakładów na żywo mogą należeć do najbardziej dochodowych! Zobaczmy więc, jak i gdzie powinni mieszkać.

Jak działają zakłady na żywo

Przez większą część swojej historii zakłady sportowe odbywały się w jeden sposób: przewidywałeś wynik spotkania sportowego i musiałeś poczekać do końca meczu, aby dowiedzieć się, czy nas zauważyłeś, czy nie.

Wszystko to uległo zmianie wraz z wejściem do świata online.

Zakłady na żywo są obecne na różnych wydarzeniach sportowych w różnych dyscyplinach sportowych i dobrze dostosowują się do szybkich i dynamicznych sportów, takich jak koszykówka, tenis i siatkówka.

Oczywiście najpopularniejszym przypadkiem jest piłka nożna.

Zakłady na żywo

Ten typ zakładu jest bardzo dynamiczny, ponieważ od początku do końca zaznaczone jest prawdopodobieństwo, że bramka lub rzut rożny będzie się stale zmieniać dla danej drużyny.

Czy słabsza drużyna strzeliła gola na początku meczu? Oczekuje się, że najsilniejszy przeciwnik włoży turbo, aby spróbować obalić wynik!

Czy prawy skrzydłowy pełniący głównie obowiązki w defensywie otrzymał żółtą kartkę w 30. minucie? Jest prawdopodobne, że ten korytarz obronny stanie się bardziej bezbronny, zwłaszcza jeśli obrońca będzie znajdował się pod presją przez resztę gry…

Jeśli masz także zdolność czytania ponadprzeciętnych gier, możesz wykorzystać ten talent, aby wygrać zakłady na żywo.

Przed meczem czy na żywo? Dowiedz się jaki rodzaj zakładu wybrać

Odpowiedź na to pytanie zależy od trzech kluczowych czynników:

  • Rodzaj zakładu, który ma zostać zrealizowany
  • Gra, na którą obstawiasz
  • Profil profilu zakładów

Na przykład zalecamy grę wielokrotną na żywo, zwłaszcza jeśli chcesz uwzględnić wiele selekcji na karcie.

Fakt, że zapasy zmieniają się podczas gry, utrudnia zbudowanie karty, co może sprawić, że wielokrotne zakłady będą niepraktyczne. Trudno jest śledzić wszystkie mecze z takim samym zaangażowaniem i uwagą!

Rodzaj gry jest również ważny przy podejmowaniu decyzji o obstawianiu zakładów na żywo lub nie.

Jeśli jesteś pewien, że jakaś drużyna wygra, a już wiesz, że nie śledzisz meczu, najlepszym rozwiązaniem może być postawienie zakładu przed meczem.

Jeśli z drugiej strony uważasz, że jest to gra, która może zaskoczyć, zakłady na żywo są idealne!

Moment postawienia zakładu jest również bardzo ważny.

Zakłady na żywo

Jeśli mecz jest niepewny, dobrą opcją są zakłady na żywo. Sprawdź tych, którzy do minuty grają lepiej.

Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku tego typu gier, ponieważ istnieje większa szansa, że wydajność konkretnego zespołu będzie lepsza w trakcie meczu.

Zespół może zacząć bardzo dobrze w pierwszej połowie meczu, by w ostatnich 15 minutach pierwszej połowy mieć problemy z defensywą.

W takich momentach, w których następuje zmiana w grze, dobry obstawiający może skorzystać z zakładów na żywo, aby wygrać u bukmachera

Na koniec musisz także określić, czy masz odpowiedni profil zakładów dla tego typu gier.

Nie każdemu udaje się zachować spokój podczas zakładów na żywo. Utrata zmysłu analitycznego i oddanie się emocjom może mieć katastrofalne skutki.

Kiedy doświadczasz strat, normalną rzeczą jest odczuwanie pokusy, aby po prostu odzyskać utracone pieniądze. To klasyczny błąd, którego należy unikać!

To tylko jeden z przykładów, w których umiejętność zachowania spokoju pozwala uniknąć niepotrzebnych strat.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *